TEL’ÎN EDİYORUZ

Oleh: Haydar Murad Hepsev
31 Temmuz 2016

TEL’ÎN EDİYORUZ

Bir grup hain subay tarafından planlanıp uygulamaya konulan “kalkışma”yı tel’în ediyoruz. Bu menfur isyan hareketi, millet ve devletin birliğine yönelik iğrenç bir saldırıdır. Millete kurşun sıkacak kadar, Meclis’e bomba atacak kadar akıl ve iz’anlarını yitirmiş bu subaylar en kısa zamanda, en sert bir şekilde cezalandırılmalıdır.

Milletimizi de en derin hürmet duygularımla tebrik ediyorum. Bu hain kalkışmaya, Osmanlı’nın torunlarına yakışır şekilde cesaretle merdce karşı durdular… Mallarını ve canlarını ortaya koydular. Hatta bazıları yaralandı, bazıları da şehadet şerbetini içtiler. Allah tealadan yaralılara acil şifalar, şehidlerimize de rahmet diliyoruz.

FG/PDY tarafından uygulamaya konan bu kalkışma, Gezi olayları ve 17-25 aralık girişimlerinin bir devamıdır; Allah tealanın yardımıyla milletin hükumet ve demokrasi yanında sağlam duruşuyla aqîm bırakıldı.

Şunu unutmayalım ki, ülkemizdeki diğer darbeler gibi bu da dış (ABD-Yahudi) kaynaklıdır. FG/PDY, kukladır. Bunu hiç bir zaman unutmamak lazımdır. Rabbimiz, onlardan da intiqam almayı bu aziz millete nasip eylesin, âmîn.

Gün, birlik ve beraberliğimize sahip çıkma günüdür. Zaman, hainlere karşı en sert cevap verme zamanıdır. Vakit, hükümet ve demokrasiden yana olma vaktidir.

Yiğit Milletime selam ve hürmet eder, onurlu direnişine sonuna kadar devam etmesini öneririm.

Milletim, her daim Allah tealaya emanet olasın, her zaman bir ve beraber olasın, doğu ve batıya yeniden insanlık ve medeniyet dersi veresin… Âmîn.

Hürmetlerimle…

Haydar Murad Hepsev
Yüce Devlet hadimi
16/07/2016

/// Bu yazı, 16/07/2016 günü 20.47′de Feysbuktaki www.facebook.com/Yüce-Devlet-Dergisi-ve-Yayınevi-309120789116905/ sayfamızda yayınlanmıştır.

Kategori: Fiil Yazıları | RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.

Yorum Yok

Comments are closed.